• pelince cover
  • prvomajski mars
  • tito-slider
  • mk eu
  • slide1

ЧЕТВРТ РЕДОВЕН КОНГРЕС НА НСДП 13 МАЈ 2018 ГОДИНА

Нова социјалдемократска партија (НСДП) на 13 мај 2018 година во хотелот „Холидеј Ин“ ќе го одржи ЧЕТВРТИОТ РЕДОВЕН КОНГРЕС

logo 4 kongres

Најново

2

(ФОТО) НСДП-ЃОРЧЕ ПЕТРОВ ГИ ИЗБРА ДЕЛЕГАТИТЕ ЗА ЧЕТВРТИОТ КОНГРЕС

1

(ФОТО) КОНФЕРЕНЦИНА НА ОО НА НСДП-КУМАНОВО

foto1

Министерката Апостолска се сретна со словачкиот амбасадор Маркуш

thumbnail

СРЕДБА НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПЕТКОВСКИ СО АМБАСАДОРОТ НА ФРАНЦИЈА КРИСТИЈАН ТИМОНИЕ

polozuvanje na cveke 14 godini Boris Trajkovski (1)

СОВЕТНИКОТ ОД НСДП ВО ГРАД СКОПЈЕ, ПЕТАР ШАПЕ ПОЛОЖИ ЦВЕЌЕ НА ГРОБОТ НА ПОРАНЕШНИОТ ПРЕТСЕДАТЕЛ НА МАКЕДОНИЈА ТРАЈКОВСКИ

СЛУЖБА ЗА ОДНОСИ СО ЈАВНОСТ НА НСДП