• pelince cover
  • prvomajski mars
  • tito-slider
  • mk eu
  • slide1

(ФОТО) ЖЕНИТЕ ОД НСДП НА ОСМОМАРТОВСКИ МАРШ ВО КУМАНОВО

Најново

foto1

Министерката Апостолска се сретна со словачкиот амбасадор Маркуш

thumbnail

СРЕДБА НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПЕТКОВСКИ СО АМБАСАДОРОТ НА ФРАНЦИЈА КРИСТИЈАН ТИМОНИЕ

polozuvanje na cveke 14 godini Boris Trajkovski (1)

СОВЕТНИКОТ ОД НСДП ВО ГРАД СКОПЈЕ, ПЕТАР ШАПЕ ПОЛОЖИ ЦВЕЌЕ НА ГРОБОТ НА ПОРАНЕШНИОТ ПРЕТСЕДАТЕЛ НА МАКЕДОНИЈА ТРАЈКОВСКИ

thumbnail (5)

ЧЕТВРТИОТ РЕДОВЕН КОНГРЕС НА НСДП ЗАКАЖАН НА 13 МАЈ 2018 ГОДИНА

apostoloska-romeo-1170x878

Министерката Апостолска се сретна со италијанскиот амбасадор Ромео

СЛУЖБА ЗА ОДНОСИ СО ЈАВНОСТ НА НСДП