• pelince cover
  • prvomajski mars
  • tito-slider
  • mk eu
  • slide1

Тито Петковски: ВМРО-ДПМНЕ и ДУИ од Македонија направија луда куќа!

Кавадарци, Екипата на порталот МОЈОТГРАД направи интервју со претседателот на НСДП, г-дин Тито Петковски:

nsdp-tribina-kavadarci6

Опфатени беа навистина клучни прашања меѓу кои и предстојните претседателски избори, потоа до каде ќе оди помрачувањето на критичката медиумска сцена во Македонија како и многу други.

Повеќе од видеото:

Најново

nsdpnewyear2019

НСДП СО НОВОГОДИШНА ЧЕСТИТКА ДО ГРАЃАНИТЕ НА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА

NSDP 1

НСДП ПРОСЛАВИ 13 ГОДИНИ ОД ОСНОВАЊЕТО

goran-misovski-sobranie

Мисовски до ВМРО-ДПМНЕ: Груевски ги украде парите и избега во Унгарија, а вие лајкови му ставате

Скопје3

ПАНЕЛ ДИСКУСИЈА „16 ДЕНА ЖЕНСКИ АКТИВИЗАМ“

nsdp-logo1

Организацијата на жени на НСДП-Куманово организира трибина за женски активизам

СЛУЖБА ЗА ОДНОСИ СО ЈАВНОСТ НА НСДП