• pelince cover
  • prvomajski mars
  • tito-slider
  • mk eu
  • slide1

Интервјуа

kiko

ИНТЕРВЈУ ЗА МИА.МК на директорот на АД за стопанусување со станбен и деловен простор, Кристијан Трајковски

ИНТЕРВЈУТО НА СЛЕДНИОТ ЛИНК: ИНТЕРВЈУ ЗА МИА.МК на директорот на АД за стопанусување со станбен и деловен ...`
20180201073308

Бошковска-Јанковски: Граделе нова зграда, а во сегашните канцеларии на регистарот нема заземјување

Наместо да се развива Централниот регистар, добивката се користела за инвестиција во деловен простор. ...`
31012018125352_web_zorica_apostolska_minister_(1)

Интервју со Министерката Зорица Апостолска: Очекувам жените да демонстрираат храброст и одважност

Непосредна и срдечна. Сензитивна во поглед на родовата еднаквост. Со своја визија. Таков ни е впечатокот ...`
image_1437731045_51

Тито Петковски: Јавноста ќе ги чуе необјавените „бомби“ па и тие за Смилковско Езеро

ИНТЕРВЈУ НА ЛИДЕРОТ НА НСДП, ТИТО ПЕТКОВСКИ ЗА ПОРТАЛОТ КИРИЛИЦА: ОРГИНАЛНИОТ ТЕКСТ МОЖЕТЕ ДА ГО ВИДИТЕ ...`
titoIntervju-619x320

Петковски: Аферата Македонска банка е играчка за „бомбата“

ИНТЕРВЈУ ЗА РАДИО СЛОБОДНА ЕВРОПА НА ЛИДЕРОТ НА НСДП, ТИТО ПЕТКОВСКИ Не знам дали по објавувањето на ...`
titoinbox7

ТИТО ПЕТКОВСКИ: МАКЕДОНИЈА СТАНА СЕРИОЗЕН ПРОБЛЕМ НА ЕУ (ВИДЕО)

Интервју на Претседателот на НСДП, г-дин Тито Петковски за он-лајн магазинот inbox7.mk: Распадот на Југославија ...`
21

ПЕНДАРОВСКИ: НЕМА ДА ДОЗВОЛАМ СОМНЕВАЊА ВО НАШИОТ ИДЕНТИТЕТ!

Интервју на кандидатот за претседател на Република Македонија, Стево Пендаровски за Дојче Веле ДВ: ...`
103baner

ИНТЕРВЈУ: КОЈ Е СТЕВО ПЕНДАРОВСКИ?

Интервју на кандидатот за претседател на Република Македонија, Стево Пендаровски за порталот Локално.мк Локално.мк: ...`
nova tv tito

СТУДИО НА НОВА СО КИМ МЕХМЕТИ И ТИТО ПЕТКОВСКИ

Студио на НОВА со Ким Мехмети и Тито Петковски – Што знача пораките на Заев кон Тачи? Дали Заев треба ...`
nsdp-tribina-kavadarci6

Тито Петковски: ВМРО-ДПМНЕ и ДУИ од Македонија направија луда куќа!

Кавадарци, Екипата на порталот МОЈОТГРАД направи интервју со претседателот на НСДП, г-дин Тито Петковски: Опфатени ...`