• pelince cover
  • prvomajski mars
  • tito-slider
  • mk eu
  • slide1

Фотогалерија

IMG-7fc861c4947a900222dd485ecd064609-V

ФОТОГАЛЕРИЈА: СРЕДБА МИРАКОВСКА – МИЧЕЛ

`
IMG-4a922385ff6e1df736f9b7bc9afd691b-V

ФОТОГАЛЕРИЈА: МИРАКОВСКА – СТОЛТЕНБЕРГ

`
logo 4 kongres

ЧЕТВРТ РЕДОВЕН КОНГРЕС НА НСДП 13 МАЈ 2018 ГОДИНА

`
2

(ФОТО) НСДП-ЃОРЧЕ ПЕТРОВ ГИ ИЗБРА ДЕЛЕГАТИТЕ ЗА ЧЕТВРТИОТ КОНГРЕС

`
1

(ФОТО) КОНФЕРЕНЦИНА НА ОО НА НСДП-КУМАНОВО

`
28660767_2046894045593344_4327962414209564814_n

(ФОТО) ЖЕНИТЕ ОД НСДП НА ОСМОМАРТОВСКИ МАРШ ВО КУМАНОВО

`
471

СРЕДБА НА ДИРЕКТОРОТ НА АДССДП ТРАЈКОВСКИ СО МИНИСТЕРОТ ЗА ТРАНСПОРТ И ВРСКИ СУГАРЕВСКИ

`
image-0-02-05-2e09dc521904997624b0e8f8d0401d7697b5ea1c23be87c65ffe43c0e126d2c9-V

(Фотогалерија) 11ТА СЕДНИЦА НА ЦЕНТРАЛНИОТ ОДБОР НА НСДП

`
1

ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА НСДП ТИТО ПЕТКОВСКИ ЈА ПОТПИША ИСТАМБУЛСКАТА ДЕКЛАРАЦИЈА ЗА БОРБА ПРОТИВ НАСИЛСТВОТО ВРЗ ЖЕНИТЕ

`
5

ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПЕТКОВСКИ ВО ПОСЕТА НА ОПШТИНСКАТА ОРГАНИЗАЦИЈА НА НСДП ВО БИТОЛА

`