• pelince cover
  • prvomajski mars
  • tito-slider
  • mk eu
  • slide1

Избор на уредникот

Последни новости Сите новости »

nsdp-logo1

Иванов личната трагедија сака да ја колективизира. Сопругата може да ја определи за мандатар за состав на новата Влада

Почитуван господине Иванов, Веќе на сите им е јасно дека причините за вашето политичко однесување ...`
image-0-02-05-2e09dc521904997624b0e8f8d0401d7697b5ea1c23be87c65ffe43c0e126d2c9-V

ЦЕНТРАЛНИОТ ОДБОР НА НСДП ГО УСВОИ ИЗВЕШТАЈОТ ЗА ПРЕДВРЕМЕНИТЕ ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ И ОТПОЧНА ПОСТАПКА ЗА ПРЕДЛАГАЊЕ НА КАНДИДАТИ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ И СОВЕТНИЦИ

Соопштение за јавноста и медиумите: НСДП денес во Даре Џамбаз во Скопје ја одржа 11тата седница на Централниот ...`
image-0-02-05-2e09dc521904997624b0e8f8d0401d7697b5ea1c23be87c65ffe43c0e126d2c9-V

(Фотогалерија) 11ТА СЕДНИЦА НА ЦЕНТРАЛНИОТ ОДБОР НА НСДП

11та седница на Централниот одбор на НСДП, 25.02.2017година, Даре Џамбаз, Скопје `
Tito-Petkovski

ГРУЕВСКИ Е ДЕФАКТОРИЗИРАН ФАКТОР

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТА И МЕДИУМИТЕ: Човекот кој повеќе од 10 години е фактор број еден во Македонија, ...`
nsdp-logo1

Иванов е срам за целата нација!

Соопштение за медиумите и јавноста: По осум години поминати во претседателската резиденција на Водно, ...`
nsdp-logo1

Груевски може да посакува, но Македонија нема потреба од нови избори

Соопштение за медиумите и јавноста: Неуспешниот обид на Никола Груевски да обезбеди мнозинство во ...`

Колумни