• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size

Нова социјалдемократска партија

Вторник
Фев
19
Импресум Испечати E-mail адреса

НОВА СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА
Служба за односи со јавност

ул.,,Вељко Влаховиќ" бр.4, Скопје, Р.Македонија
тел: 02 3238 775, факс: 02 3290 465
e-mail: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
web: www.nsdp.org.mk

 

Уредник на веб сајтот на НСДП:

        miki.jpg

 

 

 

МИКИ МИЛКОВСКИ 

[ Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете ]


Вебмастер / дизајнер:

  •  [ Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
 

НСДП НА -FACEBOOK-

facebook.jpg

Who's Online

Линкови - Банери

Собрание на Република Македонија
European Union
NATO

banernvo.jpg